Kozmetika

Starostlivosť o pleť pod rúškom

Nedávno sme na trh uviedli krém, ktorý bol primárne určený na zápalové prejavy na pokožke = ekzémy, psoriáza, akné. Netušili sme, že si nájde také široké uplatnenie, v tejto dobe, na problémy pleti podráždenej častým nosením respirátorov a rúšok.

Až ste nás na to upozornili Vy, naši zákazníci na predajni. Vyskúšali sme ho nielen na vlastnej koži (doslova), ale referencie zákazníkov v našej predajni každodenne stúpajú a potvrdzujú to.

Preto sme sa rozhodli Vám ho priblížiť:

9 HERBS skin repair krém obsahuje starostlivo vybrané bylinné extrakty, ktoré vo vzájomnej synergii pôsobia protizápalovo, odstraňujú  začervenanie, svrbenie a celkový diskomfort pleti.

Slovami čínskej medicíny:

  • odstraňujú horúci toxín a vietor z podkožia,
  • dopĺňajú yin,
  • zvlhčujú suché a 
  • rozprúďujú tok Qi.

K týmto bylinným extraktom sme ešte pridali zelený jačmeň, ktorý je bohatý na vitamíny, alantoín pre upokojenie podráždenej pleti a kyselinu salicylovú, ktorá nielen pôsobí protizápalovo ale má aj komedolytickú schopnosť = sťahuje póry.

Pridali sme naše raw za studena lisované rastlinné oleje. Borákový, tamanunimbový olej, pôsobia taktiež protizápalovo, analgeticky a antimikrobiálne. Z éterických olejov sme vybrali levanduľu úzkolistú, harmanček rímskyružové geránium – všetky sú rovnako protizápalové a upokojujúce. Toto všetko sme namiešali do harmančekovej kvetovej vody.

 

Všetky spomínané zložky boli starostlivo vybrané, aby navzájom podporovali svoj protizápalový účinok a bojovali proti všetkým problematickým prejavom na pokožke.

Pre komplexnú starostlivosť o podráždenú pleť od častého nosenia rúšok odporúčame pred nanesením krému 9HERBS tonizovať pleť kvetovou vodou hamamelis a rúško, či respirátor (určené na viac použití, nie jednorázové) po každom použití vystriekať koloidným striebrom. Koloidné striebro sa výborne hodí, pre svoje antibakteriálne vlastnosti, aj na obklady tváre. Na zapálené miesta môžete použiť tea-tree olej (bodovo! – na vatovú tyčinku naniesť 1-2 kvapky oleja a priložiť jemne na zapálené miesto).

Ak ste z Bratislavy, určite sa zastavte u nás na predajni na Nám. SNP, kde Vám kolegyne nielen poradia ale môžete si odniesť aj vzorku krému 9HERBS!

Jeden komentár na “Starostlivosť o pleť pod rúškom

  1. Simona píše:

    Tento produkt ma zachranil od pravidelneho pouzivania kortikoidov na atopicky ekzem, ktory mam cely zivot. Kremik pouzivam nieco viac ako pol roka a stale zabera, co nebyva zvykom. Najviac odporucam 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *