1.


 

Dr.Feelgood už roky prináša na slovenský trh rastlinné oleje špičkovej kvality, tú najlepšiu prírodnú kozmetiku, aromaterpiu a byliny čínskej medicíny. V roku 2006 sme otvorili predajňu v Bratislave. V ponuke boli mydlá, krémy, výrobky so soľou z Mŕtveho mora, bylinné masti, a tak ďalej. Časom sme sa začali viac a viac sústreďovať na čisté prírodné oleje a to pod značkou Dr. Feelgood.

2.


 

Potrebovali sme kvalitné základy pre miešanie krémov a bylinných macerátov a tak sme sa začali zaoberať aj dovozom a predajom rastlinných olejov, lebo už aj samotný nosný olej je veľmi dôležitý – oveľa dôležitejší ako sme si dovtedy mysleli.

3.


 

Medzitým sa firma rozrástla o viacerých nadšencov a tak sme začali skúmať liečivé a omladzujúce vlastnosti rastlinných olejov a zistili sme, že ich benefity sú fantastické. Ochotne s nami testovali naše rodiny, kamaráti a ich kamaráti, a na základe nazbieraných vedomostí dnes vyberáme do našej ponuky len to, čo skutočne funguje.

4.


 

Aby sme boli bližšie ľudom na celom Slovensku, spustili sme prevádzku internetového obchodu. Zároveň sme vybudovali vlastnú výrobňu, kde naše výrobky vyvíjame a testujeme. Hľadáme tie najlepšie suroviny, miešame, dlhodobo testujeme, opravujeme a opäť testujeme. Produkt je hotový až vtedy, keď sme s ním spokojní nielen my, ale aj naše rodiny a priatelia. To oni sú našimi najprísnejšími kritikmi a kontrolórmi. Až potom odovzdávame naše produkty na oficiálne schvaľovanie a certifikáciu.

Snažíme sa zostať verní pôvodnej myšlienke: Prinášať iba prírodné produkty v čo najčistejšej a najvyššej kvalite ako sa dá. Pri výbere dodávateľov sa orientujeme hlavne podľa kvality ich produktov (tu sme nekompromisní) a samozrejme sa snažíme prinášať tieto produkty za čo najlepšiu cenu.

Maximálne využívanie surovín z ekologického hospodárstva (BIO)
__________________________________________
Výroba bez syntetických a konzervačných látok
__________________________________________
Odmietanie pokusov na zvieratách
__________________________________________
Spájanie nových poznatkov o účinkoch liečivých rastlín s tradičnými historickými skúsenosťami
__________________________________________
Ponúkame len produkty, ktorým sami veríme a máme ich vyskúšané

 

__________________________________________
Myslíme na našich zákazníkov a preto sa snažíme dosiahnuť čo najpriaznivejšiu cenu, pri dodržaní vysokej kvality surovín a spracovania
__________________________________________

Milana Klubalová

Zakladateľka spoločnosti, CEO

Riadi spoločnosť, rozhoduje o smerovaní spoločnosti
a dohaduje spolupráce s partnermi.

klubalova@feelgood.sk

Marketing

Stará sa o image spoločnosti, pripravuje pre vás dizajn
výrobkov a ich propagáciu.

marketing@feelgood.sk

Martina Chodúrová

Vývoj a výroba

Vymýšľa, zháňa suroviny, mieša, testuje a vyrába pre vás
nové produkty.

chodurova@feelgood.sk

Maloobchodný predaj

info@feelgood.sk

Janka

Balenie

Naše oleje, maslá a kvetové vody pre vás vyrába, balí a expeduje.

Poštovné a balné zadarmo
pri nákupe nad 50 €

Tovar odosielame
do 48 hodín

Odborné
poradenstvo

Prihláste sa na odber noviniek

Zostaňte informovaní o zľavách, novinkách a pripravovaných produktoch.

Chcem prijímať E-MAIL NEWSLETTER od spoločnosti DAREUM, s.r.o. so sídlom Dostojevského rad 17, 811 09 Bratislava. Obchodné informácie uvedené v zákone o poskytovaní elektornických služieb. Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov za účelom poskytnutia tejto služby. Oboznámil / a som sa informáciami spojenými s právom o ochrane osobných údajov (zobraziť obchodné podmienky). Súhlas je dobrovoľný a môže byť kedykoľvek odvolaný.