Príbeh

Dr.Feelgood už roky prináša na slovenský trh rastlinné oleje špičkovej kvality, tú najlepšiu prírodnú kozmetiku, aromaterpiu a  byliny čínskej medicíny. V roku 2006 sme otvorili predajňu v Bratislave. V ponuke boli mydlá, krémy, výrobky so soľou z Mŕtveho mora, bylinné masti, a tak ďalej. Časom sme sa začali viac a viac sústreďovať na čisté prírodné oleje a to pod značkou Dr. Feelgood.

1.

Potrebovali sme kvalitné základy pre miešanie krémov a bylinných macerátov a tak sme sa začali zaoberať aj dovozom a predajom rastlinných olejov, lebo už aj samotný nosný olej je veľmi dôležitý – oveľa dôležitejší ako sme si dovtedy mysleli.

2.

Medzitým sa firma rozrástla o viacerých nadšencov a tak sme začali skúmať liečivé a omladzujúce vlastnosti rastlinných olejov a zistili sme, že ich benefity sú fantastické. Ochotne s nami testovali naše rodiny, kamaráti a ich kamaráti, a na základe nazbieraných vedomostí dnes vyberáme do našej ponuky len to, čo skutočne funguje.

3.

Aby sme boli bližšie ľudom na celom Slovensku, spustili sme prevádzku internetového obchodu. Zároveň sme vybudovali vlastnú výrobňu, kde naše výrobky vyvíjame a  testujeme. Hľadáme tie najlepšie suroviny, miešame, dlhodobo testujeme, opravujeme a  opäť testujeme. Produkt je hotový až vtedy, keď sme s  ním spokojní nielen my, ale aj naše rodiny a  priatelia. To oni sú našimi najprísnejšími kritikmi a  kontrolórmi. Až potom odovzdávame naše produkty na oficiálne schvaľovanie a  certifikáciu.

4.

Snažíme sa zostať verní pôvodnej myšlienke: Prinášať iba prírodné produkty v čo najčistejšej a najvyššej kvalite ako sa dá. Pri výbere dodávateľov sa orientujeme hlavne podľa kvality ich produktov (tu sme nekompromisní) a samozrejme sa snažíme prinášať tieto produkty za čo najlepšiu cenu.

Návrat