Ordinácia tradičnej čínskej medicíny a NAET
(Nambudripad’s Allergy Elimination Techniques)

Milana Klubalová

Suchá pokožka, pálenie, svrbenie, nervozita, škrabanie sa do rána, nemožnosť zaspať, nemocnice a kúpele niekoľko mesiacov v roku – to bolo moje detstvo. Ako sa iné deti hrávali na svojich obľúbených hrdinov z rozprávok, ja som diagnostikovala bábiky pokreslené fixkami – jedna mala ekzém, druhá psoriázu, tretia seborheu. Nechcela som byť ako veľa dievčat „doktorka“, ani som sa nechcela venovať alternatívnej medicíne, ale akosi sa to zvrtlo. Keďže moje problémy pretrvávali aj v dospelosti, začala som pátrať po niečom, čo by mi pomohlo. Testovala som na sebe obrovské množstvo mastičiek, a prišla som na to, že čím je produkt

jednoduchší a z kvalitnejších surovín – tým lepšie pre mňa. Začala som si krémy miešať doma sama. Postupne som sa zahĺbila do celej problematiky natoľko, že mi začalo chýbať vzdelanie v obore. Vyštudovala som Tradičnú čínsku medicínu v Prahe a školu som ukončila, ako inak, diplomovou prácou o kožných ochoreniach. Veľa mi dala aj prax v Číne – vo fakultnej nemocnici v Tian Jine. Samozrejme, že mi je jasné, že na kožné problémy nestačia iba kvalitné krémy a maste (preto sa v mojej praxi venujem komplexnej liečbe), ale viem, že môžu veľa pomôcť.

Čínsku medicínu, so zameraním na fytoterapiu a akupunktúru som vyštudovala v rokoch 2007 – 2012 v Prahe na pobočke čínskej univerzity Guan ming. V roku 2014 som absolvovala stáž v Číne vo fakultnej nemocnici v Jian Jine. Vo svojej praxi sa venujem tiež eliminácii alergií metódou NAET (Nambudripad´s Allergy Elimination Techniques). Je to metóda, ktorá vychádza z Tradičnej čínskej medicíny. Viac o tejto metóde sa môžete dozvedieť TU.

milana

Adresa ordinácie

Bratislavská 55
900 46 Most pri Bratislave

S poľutovaním vám oznamujeme, že v súčasnej dobe je ordinácia ZATVORENÁ.

V prípade záujmu o viac informácií nás kontaktujte:

telefonicky: +421 905 242 225 alebo emailom: klubalova@feelgood.sk

Poštovné a balné zadarmo
pri nákupe nad 50 €

Tovar odosielame
do 48 hodín

Odborné
poradenstvo

Prihláste sa na odber noviniek

Zostaňte informovaní o zľavách, novinkách a pripravovaných produktoch.

Chcem prijímať E-MAIL NEWSLETTER od spoločnosti DAREUM, s.r.o. so sídlom Dostojevského rad 17, 811 09 Bratislava. Obchodné informácie uvedené v zákone o poskytovaní elektornických služieb. Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov za účelom poskytnutia tejto služby. Oboznámil / a som sa informáciami spojenými s právom o ochrane osobných údajov (zobraziť obchodné podmienky). Súhlas je dobrovoľný a môže byť kedykoľvek odvolaný.